Programma; Dag van aangepast sporten op de Brabantse Wal

Wednesday 06 September 2017

Programma Dag van Aangepast sporten op de Brabantse Wal

Het programma is onder voorbehoud. Bij slecht weer zal de gehele dag binnen plaatsvinden. 

Locatie om en rond het basketbalveld:

Tijd Activiteit
11.00 – 16.00 uur Informatiemarkt
11.30 – 12.00 uur RaceRunning-clinic AV Spado
12.00 – 12.30 uur Demo rolstoeltennis Esther Vergeer Foundation in samenwerking met Tennisvereniging Vierhoeven
13.30 – 14.00 uur RaceRunning-clinic AV Spado
14.00 – 14.30 uur Demo rolstoeltennis Esther Vergeer Foundation in samenwerking met Tennisvereniging Vierhoeven
14.30 – 15.00 uur RaceRunning-clinic AV Spado
15.00 – 15.30 uur Demo rolstoeltennis Esther Vergeer Foundation in samenwerking met Tennisvereniging Vierhoeven

Locatie: Sporthal de Boulevard:
Tijd Activiteit
11.00 – 16.00 uur Jeu des Boules – doorlopend Petangeske
11.00 – 15.30 uur Fit Light training www.jeeigenpad.nl
11.00 – 11.30 uur Atletiek –kennismaking sprinten en speerwerpen AV Spado
11.30 – 12.15 uur Workshop Zoemba Dansschool Quick&Slow
11.30 – 12.30 uur Voetbalclinic G-junioren MOC’17
11.30 – 12.00 uur Clinic judo/weerbaarheid Ai Te
12.00 – 12.20 uur Dansclinic Jac Danst
12.00 – 12.30 uur Tennisclinic HTV
12.30 uur Officiële opening door wethouder Arjan van der Weegen Gemeente Bergen op Zoom
12.30 – 12.40 Judoshow door Sportschool Shintai Sportschool Shintai
13.00 – 13.45 uur Workshop Zoemba Dansschool Quick&Slow
13.00 – 13.30 uur Atletiek –kennismaking sprinten en speerwerpen AV Spado
13.00 – 13.20 uur Dansclinic Jac Danst
13.20 – 14.00 uur Kennismakingsclinic dans en spel Genie
13.00 – 14.00 uur Hockey-clinic MHC Tempo
13.30 – 14.30 uur Kleedkamergesprek met Marlene van Gansewinkel Team Brabant Sport ism Topsporttalentschool ‘t Rijks
14.00 – 14.30 uur Atletiek –kennismaking sprinten en speerwerpen AV Spado
14.00 – 15.00 uur Voetbalclinic – G-senioren MOC’17
14.00 – 14.30 uur tennisclinic HTV
14.30 – 15.15 uur Kennismakingsclinic dans en spel Genie
14.30 – 15.15 uur Workshop Zoemba Dansschool Quick&Slow
14.30 – 15.00 uur Clinic judo /weerbaarheid Ai Te
15.15 – 15.35 uur Dansclinic Jac Danst
15.00 – 15.30 uur Atletiek –kennismaking sprinten en speerwerpen AV Spado
15.00 – 16.00 uur Hockey-clinic MHC Tempo

Locatie: Zwembad De Schelp

Tijd Activiteit
15.00 – 16.00 uur Zwemclinic Zwemvereniging de Krabben

Locatie: Binnenschelde
Tijd Activiteit
11.00 – 16.00 uur Zeilen op de Binnenschelde Sailability ism organisatie Drakenbootrace

Interesse in aangepast sporten op en rond de Brabantse Wal?

Kijk op www.unieksporten.nl